Úvodní stránka Doručování květin

Doručování květin

Doručování květin

 

Ceny za doručení:
- Doručováni květin po Hradci Králové – dle ceny kytice
- cena kytice do 250 Kč – doručení 100 Kč
- cena kytice od 250-500 Kč – doručení 50 Kč
- cena kytice nad 500Kč – doručení zdarma

- opětovné doručení z důvodu nepřítomnosti příjemce – 99 Kč (po Hradci Králové i celé ČR)

- Doručování do zahraničí – cena za doručení je již zahrnutá v ceně kytice

- Doručování květin zajišťujeme každý den (pondělí-pátek) od 8:00 – 18:00 hod.
- Pro doručení objednávky na sobotu nebo neděli je potřeba zaslat objednávky nejpozději v pátek do 16:00 hod., objednávky na termín státních svátku je potřeba zaslat nejpozději do 16:00 hod posledního pracovního dne před svátkem.
- Doručování květin o sobotách, nedělích a svátcích, případně v ranní nebo pozdních hodinách, lze provést po vzájemné předchozí dohodě s pracovníkem naší společnosti na telefonním čísle +420604148898.
- Možno doručit květinu i express do jedné hodiny po objednání bez příplatku, případně okamžitě, ale vše závisí na počtu a časovém rozvrhu objednávek od předchozích zákazníků. Situaci bychom Vám však sdělili na Vámi zadaném telefonním čísle.
- Nezodpovídáme za zdržení nebo nedoručení zásilky v případě, že jsou nedostatky na straně zákazníka např.:
udání nesprávné adresy, špatně napsané jméno, telefonní číslo, žádné nebo jiné jméno na zvonku příjemce, zamítnutá platební karta, (ulice, číslo popisné, přestěhování, dovolená či služební cesta příjemce).

- Nezodpovídáme za zpoždění zásilky, pokud došlo k události, které nemůžeme ovlivnit (např.: dopravní zácpy, dopravní nehody, porucha na automobilu, přírodní živly atd.)

- Zrovna tak nezodpovídáme za nedoručení květiny či daru, pokud je příjemce odmítl převzít
- Při doručování do firem, hotelů, nemocnic je důležité uvádět název firmy, oddělení, čísla pokojů.
- V případě, že příjemce květinového daru není v určené době dodání zásilky na uvedené adrese, pokusí se náš asistent předat květiny na bezpečném místě (např.: u sousedů, na vrátnici, recepci, u kolegů atd.). Pokud ani takováto místa nejsou k dispozici a v případě, že si zákazník přál předání květin pouze určené osobě, tak zanechá náš asistent na místě v poštovní schránce informační lístek s vysvětlením a kontakty na naší firmu nebo zašle sms zprávu příjemci. Objednavatele zásilky samozřejmě vždy o této situaci neprodleně informujeme. Zásilka pak zůstává k vyzvednutí na prodejně po do druhého dne, kdy si jí může objednavatel či příjemce vyzvednout. Po této době se považuje objednávka za vyřízenou. V případě opětovného doručené je nutno uhradit poplatek za opětovné doručení v ceně 99Kč.
- Uvedené doručovací časy je nutné považovat pouze za orientační, z důvodu možného přijetí objednávek se stejným časem doručení.

Nákupní košík Počet položek: 0 Celkem: 0,-

739 749 393 | 604 148 898

info@ruzepohk.cz